Інформацію щодо безпекової ситуації на Дніпропетровщині повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Протягом дня ворог неодноразово бив по Нікопольському району. Під обстрілами були Нікопольська, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська громади.
За уточненими даними, внаслідок дій окупаційних військ російської федерації, в Червоногригорівській ТГ сьогодні пошкоджено півсотні приватних будинків, понад три десятки господарчих споруд, з десяток об‘єктів, серед яких – магазини, ліцей, селищна рада, амбулаторія. Також газогони і лінія електропередач.
Щодо інших районів області – день був спокійним, – написав очільник області.
Юлія Олександрова









