4 вересня на вулиці Сухумській у Дніпрі пролунав постріл.
З’ясувалося, що 36-річний чоловік через необережне поводження із рушницею вистрелив собі у ліву стопу.
В результаті містянин відстрелив собі два пальці, повідомляє Інформатор.
Наразі чоловік знаходиться у лікарні.
Юлія Олександрова









