5 вересня окупанти обстріляли Криворізький та Нікопольський райони. Ворог гатив по будинках мирного населення і забрав життя літньої жінки.
Ситуацію в області на вечір повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Опівдні в Апостолівській громаді через обстріл «Ураганами» сталася пожежа в господарчій споруді – снаряд влучив у газопровід. Всього в громаді пошкоджено 13 житлових будинків, кілька автівок, два газопроводи та три десятки сонячних панелей.
Троє осіб постраждало. Дві жінки 59 та 78 років поралились на городі, коли їх застав обстріл. Також порань дістав 72-річний чоловік. Нині всі постраждалі – в лікарнях. Одна жінка 1936-го року народження загинула.
Також стався обстріл Зеленодольської громади. Після – знайдено сучасні бойові елементи та уламки снарядів. Їх вже знешкодили піротехніки.
О першій дня гатив ворог й по Нікопольському району. Обстріли спричинили загоряння в полі. Вогнем знищено пшеницю й лісосмугу на площі 3,5 гектари. На місці виявлено дві воронки. Люди неушкоджені.
Ввечорі, приблизно о 19 годині, ворог наніс два ракетних удари по Криворізькому району. Наслідки з‘ясовуються, – доповів очільник області.



Ю лія Олександрова









