Стало відомо про наслідки ворожої атаки, яка сталася надвечір у Криворізькому районі.
Деталі повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
-Приблизно о 19 годині вечора у Криворізькому районі ворог завдав два ракетні удари крилатими ракетами по нафтобазі. Знищено великий запас палива. Рятувальники приступають до локалізації пожежі. На місці працюють усі оперативні служби, – проінформував він.
Юлія Олександрова









