Зафіксовано 20 «прильотів» з «Градів».
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ворог навмисно б‘є по цивільних об‘єктах. Вночі двічі обстріляли Нікопольський район. Зафіксовано 20 «прильотів» з «Градів». А пізніше ворог здійснив обстріл зі ствольної артилерії.
Один приватний будинок та господарча споруда повністю знищені. Пошкоджено два десятки багатоквартирних будинків та 11 приватних, 16 господарчих споруд, по 4 газопроводи та лінії електропередач, 8 автівок. А також – трансформаторна підстанція, дитсадок, кілька ліцеїв, церковна недільна школа, центр технічної творчості, кафе та спортклуб.
Маємо і постраждалих – чоловік та жінка віком 50+. Вони у лікарні»,-написав він.
Також вночі ворог обстріляв «Градами» Марганецьку громаду. Зафіксовано 20 «прильотів». Без жертв.

В інших районах області ніч була тихою.
Перевищення радіаційного фону в нашому регіоні не зафіксовано.









