Дніпро готується до опалювального сезону, який цьогоріч буде непростим для всієї країни. На тлі невтішних прогнозів, а також постійної загрози ракетних ударів, у нас є низка варіантів для різних сценаріїв розвитку подій.
Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив у своєму відеозверненні до містян.
У нашого міста є можливість переключати потужності подання тепла — якщо щось станеться з однією з котелень. Це дає місту певну перевагу, адже така опція є не у всіх територіальних громад.
Також Дніпро має деякі альтернативні види палива та накопичує матеріальні резерви.
Але містян закликають теж робити свій внесок – слідкувати, аби двері на сходових майданчиках взимку залишалися зачиненими.
Юлія Олександрова









