Через пожежу на нафтобазі у Кривому Розі, яка сталася внаслідок ракетного удару, отруйних речовин у криворізькому повітрі побільшало.
Чорний густий дим, який розповсюджується містом внаслідок сильної пожежі, є токсичним. Про це попереджають місцеві пабліки.
Деякі мешканці відчувають задишку та головний біль.
Криворіжців закликають не виходити на вулицю, щільно закрити вікна та двері своїх приміщень.
Юлія Олександрова









