Зранку 6 вересня ворог атакував Кривий Ріг. У місці влучання видно чорний густий дим.
Як повідомляє військова адміністрація, знову влучили у нафтобазу.
Сталася сильна пожежа. На місці працюють вогнеборці та пожежний потяг. Масштаби руйнацій та інформація про постраждалих з’ясовуються.
Юлія Олександрова









