Зафіксовано 35 пострілів з «Градів» та 13 – зі ствольної артилерії. Постраждалих немає.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Гатив ворог по Нікополю. Від обстрілів сталась пожежа в одній з господарських споруд. Вже ліквідована. Пошкоджено гімназію, 11 приватних житлових будинків та три господарчі споруди, лінію електропередач, одну сонячну електростанцію (знищено панелі). Зруйновано чотири господарчі споруди. Найголовніше – люди не постраждали. Обстріл Нікопольського району ворог веде зі сторони Енергодару, під прикриттям АЕС. Окупанти навмисно обстрілюють цивільні об‘єкти, аби чинити терор населенню»,-написав він.
В інших районах Дніпропетровщини – ніч була тихою.

За інформацією ДСНС в області, радіаційний фон в регіоні – в межах норми.









