Українські військові вшановують пам’ять королеви Великої Британії Єлизавети ІІ посланнями на артилерійських снарядах.
У мережі показали фото самих боєприпасів, на яких видно написи “Єлизаветі” та “Честь королеві”.
Фото артснарядів з’явилося у Твітері.
За словами одного з українських захисників, таким чином ЗСУ вшановують “славетну лідерку великого народу”.
На це вже відреагувала британська телемережа Sky News.
Там зазначили, що вшановування королеви відбувалося в різних формах, що “відображало вплив правління покійного монарха на людей із найрізноманітнішим походженням в усьому світі”.
Юлія Олександрова









