Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко відзвітував, що сьогоднішній день минув спокійно на всіх територіях Нікопольщини.
Він повідомив, що обстрілів, техніки та живої сили окупантів не зафіксовано.
Але Євтушенко натякнув на потенційну небезпеку та закликав мешканців перебувати у безпечних місцях.
За попередньою інформацією, є загроза артобстрілу району.
-В районі міста Марганець надвечір жителі спостерігали певні події. Утримайтесь будь ласка від коментарів. Наші.
Знову прошу жителів міст, сіл та селищ розташованих на березі Каховського водосховища скористатися правилом двох стін, або перебувати в сховищі. Це необхідно для вашої безпеки. Не дивлячись ні на що – бажаю вам тихої ночі, а ворогам бавовни, – написав голова РВА.
Юлія Олександрова









