11 вересня, близько 15:15, на вулиці Янтарній у Дніпрі «ГАЗель» збила 11-річну дівчинку. ДТП трапилася на пішохідному переході, повідомляє Інформатор. Поряд знаходилися батьки дитини.
За попередньою інформацією, «ГАЗель» їхала по вулиці Янтарній у бік Калинової. Раптом, як сказав водій, на пішохідний перехід вибігла дівчинка. Він почав тормозили і його потягнуло юзом. Водій більше нічого не зміг вдіяти та автівка збила дитину.
Поряд знаходились батьки дівчинки.
«Швидка» доправила постраждалу до лікарні із множинними саднами та струсом мозку.

Юлія Олександрова









