Днями автошляхом області прямувала вантажівка MAN, за кермом якої сидів нетверезий водій.
Чоловік не впорався з керуванням і допустив перекидання автомобіля та причепа. На щастя, водій не постраждав.
Патрульні, які прибули на місце ДТП, під час спілкування із водієм помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Йому запропонували пройти перевірку на Драгері.
В результаті, у крові кермувальника було виявлено 1,36 проміле алкоголю. Його відсторонили від кермування та склали протокол.
Загалом за минулий тиждень патрульні виявили 124 водія, які сіли за кермо нетверезими.


Юлія Олександрова









