Начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів про ситуацію у місті на вечір.
-Знову терористичний акт.
Удари крилатими ракетами по об’єктах критичної інфраструктури Кривбасу, пов’язаних виключно з цивільним населенням. Без втрат.
Шановні криворіжці, прошу без паніки. Ми знаємо що робити. Вже реалізується план ліквідації наслідків руйнівного удару. Задіяні всі аварійні та рятувальні служби, ресурс комунальних та промислових підприємств, – написав Вілкул.
Юлія Олександрова









