Підприємцям області надсилають листи від імені обласної військової адміністрації з проханням прийняти участь у програмі гуманітарної допомоги ЗСУ.
Також у листі надані реквізити для переведення коштів.
У ДніпроОВА запевняють, що інформація ця фейкова, а від імені адміністрації діють шахраї.
-Ми ніколи і нікому не пишемо таких листів. Це шахрайство.
Творців цих мерзенних підробок уже затримано. Сподіваюся, на них чекає суворе покарання.
Підприємці! Не ведіться на такі безсоромні махінації. Ретельно перевіряйте всі послання, які отримуєте. Немає слів…Будьте пильними, – закликає влада області.

Юлія Олександрова









