Пошкоджені будинки та поранені люди: поліція документує наслідки чергових обстрілів рашистами Нікопольського району.
Впродовж минулої доби орки декілька раз обстріляли Нікопольщину.
Зафіксовано, що 16 вересня, о 17:45, зі сторони Запорізької області ворог обстріляв Марганець. Внаслідок обстрілу там постраждали дві людини, яких ушпиталили до лікарні. Також пошкоджень зазнали три приватні будинки.
А вже вночі 17 вересня рашисти обстріляли село Марганецької громади. Там пошкоджено будівлю ліцею, три житлові будинки, господарчі споруди, автомобіль та лінії електропередач.
Також по Нікополю ворог двічі гатив із РСЗВ – пошкоджень зазнали адміністративні будівлі та майстерні двох підприємств.
Під ворожий обстріл потрапила й Мирівська громада – пошкоджень зазнали п’ять приватних будинків та аграрне підприємство.
На місцях влучань працюють вибухотехніки та правоохоронці, фіксують наслідки обстрілів.





Лана Дніпренко









