Сьогодні під ворожим ударом знову опинилося Криворіжжя.
Детально ситуацію в області повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Сьогодні під ударом знову опинилося Криворіжжя: окупанти протягом дня тричі гатили по Зеленодольській громаді. Били з «Ураганів» та ствольної артилерії.
У Великій Костромці пошкоджено два житлові будинки і легкову автівку. Також – приміщення одного з підприємств. На щастя, без постраждалих.
В інших районах області день був тихим. В межах норми на Дніпропетровщині залишається і радіаційний фон, – проінформував очільник області.
Юлія Олександрова









