Ще одне місто на Дніпропетровщині повернуло масковий режим.
30 вересня у Павлограді ухвалили відповідне рішення через те, що у місті почастішали випадки захворювання на Коронавірус.
Нагадаємо, раніше таке ж рішення ухвалили у Жовтих Водах. Тож Коронавірус, схоже, повертається в область.
Лана Дніпренко









