Сьогодні вороги знову атакували Нікопольщину, обстріл стався у Марганецькій громаді.
Яким видався день на Дніпропетровщині, доповів голова облради Микола Лукашук.
-Вранці російські окупаційні війська з РСЗВ вдарили по Марганецькій громаді, що в Нікопольському районі. На щастя, без жертв.
В усіх інших районах області день був мирним, – проінформував очільник області.
Також він повідомив про те, що сьогодні у Криворізькому районі було знищено 89 вибухонебезпечних предметів та нагадав громадянам про правила безпеки.
-Окупанти засіяли українську землю боєприпасами, тому пам’ятайте, що торкатися підозрілих предметів небезпечно. Повідомляйте у відповідні служби, якщо натрапите на таку знахідку, – написав Лукашук.


Юлія Олександрова









