9 жовтня до Дніпропетровщини завітав чемпіон світу з боксу Олександр Усик. Він відвідав поранених військових у шпиталі Кривого Рогу.
Про це повідомляє Федерація боксу України.
Разом із ним до шпиталю приїхали начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул та нардеп Юрій Корявченков (Юзік).
Чемпіон побажав захисникам найшвидшого одужання, а усім криворожанам сили, витримки та міцності.
Також Олександр Усик побував на позиціях військових на Криворіжському напрямку.
Юлія Олександрова









