За словами глави НЕК “Укренерго” Володимира Кудрицького, коли в якомусь районі перевищено ліміт використання електрики, то іноді відключають енерговузли із найбільшим споживанням для стабілізації енергосистеми в цілому. Не завжди це відбувається за графіком.
Тож коли просять економити електрику, то треба заощаджувати. Тоді не буде відключень поза заявленим часом.
Лана Дніпренко









