Добігає кінця 291 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Протягом дня кілька разів в області лунала сирена, та ворожих атак не було зафіксовано. Традиційно інформацію щодо безпекової ситуації в регіоні надвечір надав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Протягом дня в області не зафіксовано ворожих обстрілів. У Червоногригорівській громаді, що на Нікопольщині, енергетики повернули світло в оселі тамтешніх жителів після нічних атак. Дякую за роботу всім, хто працює на благо наших людей, – підсумував Микола Лукашук.
Лана Дніпренко









