22-річна пацієнтка померла за тиждень після операції.
Родина дівчини звинувачує у її смерті пластичного хірурга.
З лікарні дівчина виписувалася на інвалідній колясці, бо не могла самостійно пересуватися, повідомляє сайт “СВОЇ Кривий Ріг”.
«У неї були болі в грудях після операції, лікар сказав, що так буває, пройде», – сказала мати померлої.
Потім дівчину знову поклали до лікарні, де хірург провів ще одну операцію на груді.
«Він вважав, що там є якісь виділення, але їй це не допомогло. Її кололи всім, чим можна. Наступного дня впав тиск, органи почали відмовляти. Буквально 5 хвилин і її забрали. Вже було пізно», – розповіла мати дівчини.
Матір каже, що її донька нічим не хворіла. Жінка озвучує різні версії смерті: можлива інтоксикація, реакція через препарати чи бактерицидна паличка.
Відкрито кримінальне впровадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) ККУ.
Інна Кот









