19-річна учасниця з Дніпра Катерина Чувашова також потрапила у скандал.
-Дівчина у соцмережах викладає відео під російську музику. Один акаунт вона встигла видалити, а ось з розповідей в Instagram – ні. А ще – поцікавтесь у Катерини, де її батько. І як він пов’язаний з передачею інфи про позиції наших військових, – написав шоумен Андрій Лузан, який провів власне розслідування щодо конкурсанток та закликав бойкотувати конкурс.
З неофіційний даних стало відомо, що дехто з конкурсанток «товаришує» з російськими олігархами та відпочиває із впливовими росіянами за кордоном.
На скандальну ситуацію відреагували і в оргкомітеті конкурсу.
Повідомляється, що створено етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць на основі отриманих нових фактів. За результатами таких досліджень можливі виключення учасниць зі складу конкурсу.
Наразі голосування на сайті конкурсу недоступне. Вже відомо про зняття кандидатур декількох конкурсанток. Це Єлизавета Гончар та Вікторія Макарова.
Для дівчат це принципова позиція не мати нічого спільного з конкурсом після розголосу скандалу.
Інна Кот









