Сьогодні ворог обстріляв Нікопольщину з артилерії та атакував БпЛА
Сьогодні ворог тероризував
Нікополь та Марганецьку громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день ворог двічі обстріляв Нікопольщину з артилерії і атакував дронами-камікадзе.
Пошкоджено дах п’ятиповерхового будинку, 4 приватних будинки, 2 господарські споруди та лінію електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.




Юлія Олександрова









