Сьогодні окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Загалом за день окупанти 6 разів атакували район. Били по Нікополю та Марганецькій громаді. Випустили близько 25 снарядів.
У Нікополі поранено 51-річну жінку. Їй була надана уся необхідна медична допомога. Зараз вона знаходиться у задовільному стані.
Через обстріли пошкоджена адміністративна будівля, навчальний заклад, фітнес клуб, релігійна установа, 7 багатоповерхівок, 14 приватних житлових будинків, 12 господарських споруд, ще одна – повністю знищена, пошкоджені 2 авто, 2 лінії електропередачі та газопровід та паркани.





Юлія Олександрова









