На проспекті Дмитра Яворницького (неподалік оперного театру)обвалився балкон з другого поверху будинку.
З балкона почали сипатися великі шматки цегли та дерев’яні опори, які впали прямо на тротуар, де знаходилися перехожі, повідомляє Відкритий.
На щастя, ніхто не постраждав.
“Балконопад” та руйнування фасадів в історичній частині міста спостерігається регулярно.
Тож намагайтеся не ходити близько до будинків у центрі міста!



Софія Світла









