Учора 14-річна криворіжанка вийшла зі школи та додому не повернулась.
Разом з німецькою вівчаркою Бертою кінологи почали обстежувати територію поблизу навчального закладу.
Вони виявили зниклу дівчинку приблизно за 300 метрів від школи.
Дитину передали матері.
З дівчинкою усе добре.
Софія Світла









