В останній день осені у Дніпрі відбулася VII звітно-виборча асамблея відділення національного олімпійського комітету України у Дніпропетровській області.
На ній шляхом таємного голосування обирали нового голову на 2023-2026 роки.
Серед кандидатів на цю посаду – Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк та Президент Федерації баскетболу Дніпропетровської області Валерій Кондрат’єв.
З різницею у 10 голосів переміг Михайло Кошляк, ставши новим головою НОК України в нашому регіоні. За нього проголосували 48 із 86 делегатів. За Валерія Кондрат’єва свої голоси віддали 38 осіб.



Лана Дніпренко









