Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині надвечір доповів голова облради Микола Лукашук
Протягом дня окупанти 4 рази атакували з артилерії Нікопольщину. Били по районному центру та селам Марганецької громади. Випустили майже з десяток снарядів.
Головне, люди не постраждали.
В інших громадах області день минув без ворожих обстрілів.
Лана Дніпренко









