Інцидент трапився цими вихідними у Кам’янському. Подружжя включило газову колонку. А вже через годину їм стало зле. Жінка втратила свідомість. Зі скаргами на головний біль, запаморочення, слабкість та тремор кам’янчанин викликав “швидку”.
Про цей випадок написала співробітниця Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.
Фельдшерка, яка приїхала на виклик, одразу зрозуміла, що подружжя отруїлося чадним газом. Тож екстрену медичну допомогу їм надавали на місці та під час транспортування. Потерпілих доставили до стаціонару у стані середньої тяжкості.
Лана Дніпренко









