Зловживав службовим становищем та заздалегідь знав про те, що постачальник не виконає умови. Та це не завадило директору одного з навчальних закладів Синельниківського району укласти договір на закупівлю 152 тонн вугілля, яке призначалося для обігріву приміщень. Ціна питання – понад 1,3 млн. гривень. Документи були підписані у серпні 2022 року.
Наразі фігуранту інкримінують
привласнення, розтрату або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.
Лана Дніпренко









