Нікопольщина сьогодні пережила потужний артобстріл та атаки дронів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Протягом дня атакували сам Нікополь та Марганецьку громаду. Били з артилерії, застосували безпілотники та дрони-камікадзе.
Внаслідок атак у Нікополі пошкоджена багатоповерхівка, санаторій, адміністративний заклад та мікроавтобус.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









