Сьогодні у Дніпрі завершується перший етап ремонтних робіт на трамвайному переїзді на розі Дмитра Яворницького та вулиці В’ячеслава Липинського, який тривав із середини листопада. З 20:00 вівторка обіцяють поновити рух транспорту.
А вже з наступного дня, 6-гогрудня, пустять тролейбуси №1 (вулиця Титова – площа Героїв Майдану) та «Б» (вулиця Титова – Залізничний вокзал), які до цього не курсували.
Також у КП Дніпровський електротранспорт» повідомили, що до 15 грудня продовжується рух тимчасового тролейбусного маршруту №1-К (Залізничний вокзал – ЦУМ), який ввели на заміну трамваїв №1 на час ремонту.
Тож враховуйте цю інформацію при плануванні поїздок містом.
Лана Дніпренко









