Лише за останній вікенд патрульні Кривого Рогу виявили 13 водіїв, які сіли за кермо у нетверезому стані. При цьому нехтуючи як своєю безпекою, так безпекою інших учасників дорожнього руху.
На всіх порушників патрульні склали адмінпротоколи.
Лана Дніпренко









