У Дніпрі викладачці медичного університету, яка змушувала студентку перейти на російську мову, оголосили догану.
Це перша її скарга, тож у виші вирішили обійтися таким покаранням.
Про це повідомила у соцмережах народна депутатка Наталя Піпа, додавши, що університет посилить контроль за мовою освітнього процесу.
Користувачі мережі обурені та вважають покарання м’яким: «несправедливо, що Фаріон звільнили, а Новоженіній лише догану!».
Яна Чуб









