5 грудня росіяни застосували безпілотники, важку артилерію та БпЛА на Нікополь і одне з сіл Марганецької громади. Вночі атака повторилася.
Внаслідок влучань у місті пошкоджено дах дев’ятиповерхівки, адміністративні будівлі та автотранспорт.
Наразі також відомо про ураження снарядами окупанта приватних будинків, господарських споруд та газогону.


Яна Чуб









