Мешканці Нікопольщини залишилися без світла. Сталося аварійне знеструмлення через негоду.
Про це повідомили у Нікопольській РВА.
– У зв’язку з погодними умовами в частині громад району відбулось аварійне знеструмлення абонентів. Ремонтні бригади працюють. Протягом дня лінії відновлять, – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









