Сьогодні Нікополь знову постраждав внаслідок ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день ворог 4 рази атакував Нікополь. Застосував 3 дрони-камікадзе та обстрілював з артилерії.
Внаслідок обстрілу пошкоджена складська будівля та лінія електропередачі.
На щастя, люди не постраждали.


Юлія Олександрова









