Сьогодні на Дніпропетровщині було гучно. Окупанти тероризували Нікопольщину та намагалися атакувати ракетами Криворіжжя. На щастя, блискуче спрацювала ППО.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день ворог тричі обстріляв з артилерії та застосував 2 дрони-камікадзе по території Нікопольського району. Били по самому Нікополю та Марганецькій громаді.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Щодо звуку вибуху – працювала наша ППО. Все добре!
Юлія Олександрова









