Сьогодні ворог знову атакував Нікопольщину артилерією та БпЛа.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– За день ворог тричі атакував Нікополь. Двічі обстрілював артилерією та застосував дрон-камікадзе.
Постраждала місцева мешканка. 70-річна жінка отримала осколкові поранення. Їй надали усю необхідну медичну допомогу.
Внаслідок обстрілів пошкоджені приватні підприємства, офісне приміщення, дитячий садок, багатоповерхівки, господарська споруда та автомобіль.


Юлія Олександрова









