Сьогодні у Дніпрі почали демонтувати частину будинку на Перемозі, в який влучила ворожа ракета Х-22 рік тому.
На місці трагедії – біля будинку 118 встановлюють паркан та буде працювати кран.
Демонтажу підлягають два під’їзди, а це – 72 квартири.
Підрядник повідомив, що роботи триватимуть до березня 2024 року, оскільки конструкції будинку знаходяться в аварійному стані і кожну секцію за допомогою крану розбиратимуть окремо.
Мешканців квартир, які проживають поряд з аварійними частинами під’їзду, тимчасово виселили, повідомляє Інформатор.
Влада міста компенсуватиме їм кошти за оренду житла.
Після демонтажу проводитимуть роботи з реконструкції – укріплення фасаду і благоустрій.

Софія Світла









