У Павлограді затримали двох підлітків, причетних до крадіжки та побиття містянина. Розбійний напад трапився ввечері 14-го грудня, коли фігуранти вживали алкоголь.
Злочинці 16 та 18 років, привласнили гаманець з банківськими картками та телефон 35-річного потерпілого.
Постраждалого ушпиталено. Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом розбою.
Лана Дніпренко









