Сьогодні увечері, під час повітряної тривоги, у небі над Криворіжжям збили ворожу ціль.
Наші захисники з ПвК “Схід” знищили керовану авіаційну ракету Х-59.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом від голови облради Миколи Лукашука:
– Вибухи, які чули у Криворізькому районі – робота нашої ППО. Ворожу ракету збили військові ПвК «Схід»!
Щодо безпекової ситуації – сьогодні все добре!
Понеділок видався спокійним. В жодній з громад області обстрілів не зафіксовано.


Юлія Олександрова









