Нападники відібрали у 17-річного хлопця речі та гаджет, спричинивши збиток на суму майже 50 тисяч гривень.
Зухвале пограбування сталося 24-го листопада біля однієї з зупинок громадського транспорту по пр.Електрометалургів у Нікополі. Троє неповнолітніх побачили в руках у підлітка телефон та вирішили його пограбувати. Зловмисники в чорних масках підбігли до потерпілого та заприскали йому очі перцевим газом. Хлопець намагався втекти від них. Та один із нападників підбіг до нього й наніс кілька ударів кулаками. Потім стягнув куртку з потерпілого, в якій знаходився мобільний телефон.
Трьох неповнолітніх нападників затримано. Викрадені речі повернуто власнику.
Зловмисників судитимуть за грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.


Лана Дніпренко









