У новорічному запливі по річці Дніпро в карнавальних костюмах взяли участь понад 50 людей.
На воду вийшли на sup-дошках, байдарках, каяках та каное. Для створення святкового настрою використали маски, шапки, перуки та креативні костюми.
Таке свято влаштували вихованці ДЮСШ № 8 та інші любителі цих видів спорту з SUP Station.
Розпочали від станції школи й завершили у сквер «Прибережному», чим дуже здивували та вразили містян.
Особливою цікавинкою карнавалу став човен-дракон або ж драгонбот – це велике каное з головою дракона, яке вміщує 20 людей. По річці Дніпро проплило три таких «дракони» – символи прийдешнього року.
– Для нас подібні святково-костюмовані виходи на воду – традиція. А мета – тільки позитивні емоції як для учасників, так і для глядачів, – поділився президент Федерації веслування на човнах-драконах на Дніпропетровщині Олександр Смирнов.





Відео – Дніпро Оперативний, фото – ДМР.
Софія Світла









