Ботанічний сад ДНУ не втомлюється дивувати дніпрян своєю чарівною флорою навіть взимку.
Директор ботсаду Анатолій Кабар показав у соцмережах оранжерейно-експозиційний комплекс тропіків та субтропіків. Наразі там новий етап квітування.
В оранжереях можна побачити стрелітцію, клівії благородні та кіноварні, акацію сріблясту, ніжні азалії і навіть цитрусові рослини з
плодами.
Усю цю красу можна спостерігати у
ботсаду ДНУ по буднях – з 9.00 до 15.00.








Софія Світла









