Сьогодні окупанти нещадно били по Нікопольщині. Є поранені та руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-14 атак за день. Сьогодні ворог знову поливав вогнем Нікопольщину. Застосував 8 дронів-камікадзе та 6 разів обстрілював з артилерії.
Били по самому Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадам.
У Нікополі постраждали двоє чоловіків 56 та 67 років. Доставлені до лікарні, де їм надається уся необхідна медична допомога.
Пошкоджено приватне підприємство, 13 житлових будинків, господарська споруда, 2 автомобілі, гаражі, лінії електропередачі та газопроводи.
В населених пунктах Покровської громади через ворожі атаки пошкоджено підприємство, 5 приватних будинків, 2 господарчі споруди, гараж, легковий автомобіль та лінії електропередачі.






Юлія Олександрова









