3 січня з полону повернулися понад 200 українських воїнів. Серед них був і 56-річний захисник Володимир Земляченко з Марганця.
З 9 червня 2022 року старший сержант Земляченко вважався зниклим безвісти.
Останні відомості про воїна долетіли до його рідних з Харківської області. А потім тиша. Довгий час ніякої звістки. Потім – повідомлення про полон.
Увесь час на нього чекали дружина і донька. І ось 3 січня вони нарешті побачили рідну людину і почули такі довгоочікувані слова: «Я живий, я – вдома!».
Вітаємо на рідній землі, козаче!
Софія Світла









