Наші енергетики працюють в надскладних умовах. Негода триває, сніг та вітер призводять до нових аварій.
Протягом дня була відновлена робота 8 електроліній. Світло повернули майже 11 тисячам родин.
Але наразі без електрики залишається 57 тисяч домівок у 364 населених пунктах.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Енергетики наразі працюють у посиленому режимі – задіяно понад 300 працівників та 115 одиниць техніки.
Юлія Олександрова









